دوره های آموزشی

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دوره ی خصوصی و تخصصی طراحی استراتژی فارکس و ارز دیجیتال

6,000,000 تومان
یک تریدر موفق در بازار فارکس و ارز دیجیتال نیازمند داشتن استراتژی مخصوص خود میباشد که با توجه به خصوصیات اخلاقی  ، زمان فعالیت در بازار ، میزان سرمایه و انتظارات درآمدی فرد متناسب باشد. در این دوره شما آموزش میبینید تا استراتژی مخصوص خود را طراحی و بهینه سازی کنید.

آموزش جامع معامله گری و ترید به سبک Smart Money بر اساس نواحی نقدینگی (صفر تا صد و خصوصی)

16,000,000 تومان
در دوره آموزشی ترید به سبک اسمارت مانی با استفاده از نواحی نقدینگی یا Liquidity نقاط ورود بهینه و روند بازار را مشخص می کنیم و همچنین با استفاده از سشن های معاملاتی زمان مناسب ترید و همچنین پیش بینی بهتری نسبت به نمودارها خواهیم داشت .

دوره آموزشی جامع تحلیل تکنیکال کلاسیک فارکس (صفر تا صد و خصوصی)

16,000,000 تومان
این دوره شامل آموزش مقدماتی و پیشرفته تحلیل تکنیکال و آموزش کار در فارکس و انواع بازارهای مالی بین المللی  می باشد. این دوره هیچ پیش نیازی ندارد. در این دوره علاوه بر آموزش تحلیل تکنیکال ، پرایس اکشن و مدیریت سرمایه نیز آموزش داده میشود.

بهترین دوره آموزشی کامل صفر تا صد و خصوصی پرایس اکشن حرفه ای به سبک عرضه و تقاضا (RTM & ICT)

16,000,000 تومان
پرایس اکشن یک تکنیک معامله گری و تحلیل بازار است که به معامله گر این امکان را می‌دهد تا با استفاده از حرکات واقعی قیمت تصمیمات خود برای انجام معاملات را بگیرد. تریدرهای پرایس اکشن برخلاف دیگر تریدرها که با استفاده از اندیکاتورهایی که همیشه عقب تر از قیمت فعلی بازار هستند اقدام به تحلیل حرکات قیمت می‌کنند

دسته‌بندی