غالبا معامله گران بازار های مالی پس تست استراتژی های مختلف ، ترکیب دانسته ها و تجربیات بدست آمده به استراتژی معاملاتی شخصی شده ای میرسند که از نظر روانشناسی و سیستم تحلیل با روحیاتشان تطابق دارد. گاهی این استراتژی ها به گونه ای هستند که میتوان با فرموله کردن استراتژی آن را به یک ربات معامله گر فارکس تبدیل کرد. تبدیل سیستم معاملاتی شخصی به یک ربات این امکان را به شما میدهد تا با سرعت بیشتر و خطای کمتر بتوانید وارد معاملات شوید.

اما گاهی ممکن است قسمتی از سیستم معاملاتی شما شهودی بوده و قابل فرموله کردن نباشد یا حتی اگر این امکان فراهم باشد شما ترجیح میدهید پس از بررسی مجدد به صورت دستی وارد معاملات شوید یا این که شما فرصت کافی برای بررسی استراتژی خود روی نماد های مختلف را ندارید. در این شرایط بهترین گزینه ای که میتوانیم به شما ارائه دهیم ربات دستیار معاملات هلیکس میباشد.

دستیار معاملاتی هلیکس این امکان را به شما میدهد تا در کوتاه ترین زمان امکان بررسی استراتژی خود را روی نماد های معاملاتی مختلف و در تایم فریم های مختلف داشته باشید. محاسباتی که این دستیار در کمترین زمان ممکن برای شما انجام میدهد (حدود 10 ثانیه) ممکن است برای شما بیش از یک روز کاری زمان نیاز داشته باشد.

زمان زیادی که شما بابت بررسی بازار صرف میکنید تا بتوانید موقعیت معاملاتی خود را شکار کنید میتواند انرژی زیادی از شما بگیرد و نهایتا نتوانید در زمان مناسب وارد معاملات خود شوید.

دستیار معاملات هلیکس میتواند در پیدا کردن موقعیت های معاملاتی به صورت بسیار کارامد در کنار شما باشد تا بتوانید با صرف زمان کمتر موقعیت های بیشتری را مورد بررسی قرار داده و در صورت تطابق با سیستم معاملاتی وارد معامله شوید.


چرا باید از ربات دستیار معامله گر فارکس هلیکس استفاده کنیم؟

  1. صرفه جویی در زمان
  2. امکان نمایش سیگنال های صادر شده از استراتژی در یک پنل
  3. بررسی استراتژی روی نماد های مختلف به صورت هم زمان
  4. بررسی استراتژی معاملاتی در تایم فریم های مختلف به صورت هم زمان
  5. امکان سفارشی سازی تایم فریم و نماد های معاملاتی موجود روی پنل
  6. امکان استفاده از اندیکاتور ها در استراتژی
  7. سرعت بسیار بالا در آنالیز بازار
  8. امکان اجرای چند استراتژی روی یک پنل

ربات دستیار HELIX به شما کمک میکند تا در کوتاه ترین زمان ممکن استراتژی معاملاتی خود را روی کلیه ی نماد ها و تایم فریم ها مورد بررسی قرار دهید.
در این نسخه که به صورت رایگان خدمت شما عرضه میشود اندیکاتور پاندورا به عنوان استراتژی معاملاتی بر روی ربات معامله گر فارکس HELIX قرار گرفته است تا شما بتوانید نحوه ی کار این دستیار را بررسی کنید. شما میتوانید به صورت سفارشی این ربات را برای استراتژی معاملاتی خود سفارش دهید.


برای دانلود ربات معامله گر فارکس روی لینک دانلود کلیک کنید.

ربات معامله گر تمام اتوماتیک فارکس هلیکس Helix

پسوورد فایل : www.zeronecoders.ir