سرمایه گذاری روی حساب های پم یکی از آسان ترین روش های سرمایه گذاری در بازار فارکس به حساب میاد که در این روش نیازی نیست شما دوره ببینید و خودتون معامله کنید. اما چیزی که نباید فراموش بشه اینه که انتخاب یک حساب پم خوب نکاتی داره که قبل از سرمایه گذاری باید به اونها توجه بشه. 

اگر کمی با بازار فارکس آشنا باشید متوجه می شوید که حساب های پم پارامتر های زیادی برای بررسی دارن و شما برای سرمایه گذاری در این حساب ها باید قبل از هر چیز روحیات و ریسک پذیری خودتون رو به خوبی بشناسید و همچنین میزان سودی که انتظار دارید کسب بشه رو هم از قبل مشخص کنید.

یادتون نره تمام سودی که تو حساب های پم میبینید به شما تعلق نمیگیره ، بخشی از این سود متعلق به شما و بخش دیگه متعلق به معامله گره و این میزان شراکت در سود از قبل توی حساب پم مشخص شده و برای حساب های مختلف متفاوته.

علاقمند به آموزش پرایس اکشن حرفه ای هستی؟ پس حتما کلیک کن 

بعضی از نکاتی که باید در انتخاب حساب پم بهشون توجه کرد:

  1. میزان سرمایه ی مدیر حساب پم (موجودی حساب مدیر هرچه بیشتر باشه مطلوب تره)
  2. مدت زمان فعالیت حساب پم (بهتره حساب سابقه ی فعالیت طولانی و منظم داشته باشه)
  3. میزان ریسک حساب پم ( بهتره که میزان ریسک حساب نسبت متعادلی با میزان سود اون داشته باشه)
  4. رتبه بندی حساب پم (بروکر ها معیار های متفاوتی برای رتبه بندی دارن و هرچه این رتبه بهتر باشه مطلوب تره)
  5. سایر حساب های پم مربوط به مدیر حساب پم ( بعضی از بروکر های حساب های بایگانی شده مدیر حساب رو هم به سرمایه گذار نشون میده و این باعث میشه شما سابقه فعالیت مدیر حساب رو هم بتونید بسنجید)
  6. تعداد سرمایه گذار های حساب پم ( هر چه تعداد سرمایه گذار های روی حساب پم بیشتر باشه ریسک معاملاتی اون حساب برای معامله گر کمتره )
  7. وزن حساب های سرمایه گذاری متصل به حساب پم ( هرچقدر توزیع وزن سرمایه گذاری ها در یک حساب پم متعادل تر باشه ریسک اون حساب برای معامله گر کمتره و راحت ترمیتونه کنترلش کنه)
  8. سود دهی یکنواخت در حساب پم ( هرچقدر توزیع سود دهی در یک حساب پم در طول فعالیت حساب پم یکنواخت تر باشه و کمتر شاهد نوسانات ناگهانی باشیم ریسک تون حساب پایین تره.

موارد دیگری هم برای سنجش یک حساب پم وجود داره که نیاز به تخصص بالاتری داره ولی بررسی موارد فوق میتونه برای انتخاب یک حساب پم و سرمایه گذاری ایمن تر برای شما کافی باشه.

در ادامه لینک حساب سرمایه گذاری پم مجموعه ی کارپیرا رو براتون میزارم . اگر قصد سرمایه گذاری دارید ابتدا موارد فوق رو روی حساب ما بررسی کنید و اگر با معیار های شما مطابقت داشت میتونید روی حساب ما سرمایه گذاری کنید.


لینک حساب سرمایه گذاری پمراهنمای سرمایه گذاری بر روی حساب های پم PAMM


از طریق لینک زیر میتونی به سایت ، محصولات و تمام شبکه های اجتماعی ما دسترسی داشته باشی

راهنمای انتخاب سرمایه گذاری حساب پم PAMM